חדשות

גל של יצירה: 'וויילד פלסטיק' בבת ים היא תערוכה עם משמעות חשובה

מאי 26, 2019

הים משול לבד קנבאס שעליו אנו מושחים מכחולים בקשת של צבעים, עליו אנו מציירים גלים, חוויות וחיוכים אך לצערנו הרב לבד הקנבאס הכחול נוספו בשנים האחרונות אלמנטים מזהמים שמשחירים את היצירה ומוציאים ממנה את החיים. אם טרם הספקתם לבקר בתערוכת האומנות "Wild Plastic" שמוצגת בימים אלו במתחם עמותת "הגל שלי" בבת ים, אז יש לכם הזדמנות יקרה מפז ליהנות מפירות היצירה שמטרתן העלאת המודעות לנגע הפלסטיק שפשה על בד הקנבאס הכחול של העולם.

את התערוכה Wild plastic יזם ואצר האמן והגולש טל ווידר כאשר המטרה שעמדה לפניו היא להציג תערוכת אומנות חברתית בעלת אספקט חינוכי שעיקרה העלאת המודעות לנזקי הפלסטיק בסביבה הימית ובטבע ככלל. התערוכה משלבת יצירות אמנים הנעזרים בטכניקות שונות, בחלקם בשימוש בפסולת פלסטיק, המבקשים להעביר מסר ברור למפגעים, לסכנה שבזיהום ולחשיבות שבשמירה על הים.

התערוכה שמוצגת בימים אלה במתחם הגל שלי בבת ים הוא שיתוף פעולה מבורך בין האמן לעמותת "הגל שלי" שהפיקו יחדיו תערוכה ביקורתית אך יחד עם זאת חינוכית אשר מאפשרת לצופה להתבונן ואף להיות שותף פעיל בעשייה למען הטבע ובשמירה על הים. כמו כן בתערוכה ישנו חלל אשר מוקדש לפעיולת החינוכית של עמותת הגל שלי אשר נותנת פלטפורמה חינוכית לנערים ונערות במצבי סיכון מכל קצוות האוכלוסייה הישראלית. בחלל זה ניתן להתרשם מעבודות של צוותי תוכניות ההמשך הכוללים תיקון גלשנים, צילום ווידאו ועריכה ויוזמות עניפות נוספות.

התערוכה Wild Plastic תהיה פתוחה לציבור הרחב עד יום שלישי ה-28 במאי 2019 בין השעות 10:00-22:00 ישנה אפשרות לרכישת הייצירות כאשר 50% מהרווחים מיועדים לעמותת "הגל שלי" ו"צלול". לפרטים נוספים והצצה בחלק מהיצירות באפשרותכם לבקר בעמוד הפייסבוק הבא.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים