לא תאמינו כמה עולה שעת גלישה בחוות הגלים של סלייטר!

מאת יואב נקש מרץ 13, 2018

רוצים להרגיש כמו סלייטר? אז תתחילו לחסוך. הליגה העולמית בגלישה פרסמה "מחירון" גלישה על גל המכונה של קלי סלייטר ואם עד כה חשבנו שהמרחק בינינו לחווה בקליפורניה הוא גדול אז המחיר הרחיק אותו עוד הרבה מעבר לאופק. ובקיצור רב, אם תהיו מעוניינים בשעת גלישה על "המושלם" תצטרכו להפרד מסכום הקרוב ל-10,000 דולרים!

אתם עדיין עומדים או שנפלתם מרגליכם? קחו נשימה ונאמר זאת שוב: בדיל המוצע ליממה שלאחר תחרות הגלישה המקצוענית שתערך שם במאי, חוויה של שעת גלישה אחת ב"סרף ראנץ'" תעלה כ-9,500 דולרים + דמי רישום של 288 דולרים. הווי אומר שאם במשך שעה המכונה מייצרת 12 גלים ותפסתם את כולם אז כל גל יעלה לכם 815 דולרים! לחלקנו היו טיולי גלישה של שבועיים במחיר של גל יחיד...

את דיל הפרימריום המכונה “Surf Ranch Experience” מציע ה-WSL בפרסום שכותרתו "אל תבוא רק לצפות, תגלוש"!  וכוונתו לימים שלאחר התחרות המקצוענית במאי. "לאחר סופ"ש ארוך שבו צפית בגלים מושלמים, תהיה לך הזדמנות להצטרף לרשימה הקצרה של האנשים שגלשו ביצירה של קלי. החוויה בסרף ראנץ' מעניקה לך שעת גלישה ביום שני ה-07 במאי. אתה תרגיש כמו גולשי הפרו שבהם צפית ותקבל ארונית אחסנה משלך (לוקר), ילווה אותך צלם ווידיאו וסטילס מקצועי מהמים ומהיבשה. המחיר כולל גם כרטיס VIP לימי התחרות, חניה, סלון אירוח, אוכל ושתיה, שי מתנה, חדר במלון לשלושת הלילות ובנוסף הזמנה מיוחדת למסיבות הקדם והאפטר פארטי בשבת. התכוננו לחוויה של פעם בחיים".

אם תג המחיר הזה כבד עליכם ואתם חושבים להצניע דרככם לחווה ולצפות בתחרות הגלישה המקצוענית "Founder's Cup" שתתקיים בלאמור במאי אז גם כאן אתם תהיו צריכים להפרד מכמה ירוקים טובים. מחיר יומי רגיל יעלה $99 דולרים ($80 לילדים) ומחיר ליומיים $149 למבוגרים ($120 לילדים). אם תהיו מעוניינים ברכישת כרטיס VIP שכולל גם אוכל ושתיה, חניות שמורות, ומושבים היי סוסאייטי המחיר קופץ ל-$500 דולרים.

אף אחד לא אמר לנו לנו שלהגיע לגלוש שם יהיה קל אבל היתה לנו הרגשה שזה יהיה יקר. יש אנשים שיוכלו להרשות לעצמם את המחיר לחוויה בסרף ראנץ' ויש את הרוב שיצטרך לרייר ולאכול בורגר ראנץ' מול המסך...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים