אנחנו אוהבים את הים!
אתר "צלם ים" מיועד לכו-לם! לעוסקים בספורט האתגרי, לכם הגולשים, חובבי הים והחופים, לתושבי רצועת החוף מן הדרום ועד לצפון ולכלל אוהבי הכחול הגדול - בארץ וברחבי העולם.

"צלם ים" הינו פורטל ישראלי איכותי אשר ייחודו בא לידי ביטוי בשילוב המובחר של אמנות הצילום והמילה הכתובה. כמו הים, כך גם האתר: מרתק ויפה כאחד! תכניו, העוסקים בים, בספורט, בחברה, בתרבות ובסביבה, מתעדכנים באופן דינאמי על בסיס יומי ומתפרשים על מכלול רחב של ידיעות מקור מן הארץ והעולם. באתר צלם ים נכונה לכם גלישה מהנה בין גלים רבים של תוכן עשיר, מגוון, מעניין ומקורי. אצלנו כל חדשה היא מרעישה, כל כתבה היא סיפור קצר נפלא, כל דעה הוא נושא למחשבה וכל תמונה היא כמו משיחות מכחול על בד קנבס לבן.

אז... מי אנחנו?
אנחנו בלונדינים. אבל לא מהסוג שאתם מכירים. אמנם רוב הזמן אנו לובשים שורט או ביקיני, יש לנו חולות ברגליים ושיערנו צרוב בצבע השמש, אך הבינה והחוש האומנותי לא התאדו מראשנו עם מי הים המלוחים. - אנחנו אנשי הים, ילדי הפרחים, מחבקי העצים וגולשי הגלים. אנשים רגילים. חלקנו אפילו בלונדינים באופן טבעי.
אתר "צלם ים" נוסד במאי 2007 ע"י אדם שבנפשו נושבת רוח ים אמיצה ושאוהב אהבת נפש את העולם – יואב נקש. יואב הוא חובב ים מושבע, חבר אמת לבריות, גולש, צלם, כתב ולוחם סביבה אבירי. בעל ניסיון חיים עשיר במגוון תחומים אומנותיים, תרבותיים וספורטיביים שאותם רכש גם במחוזות רחוקים. וכן, בקיץ שיערו ממש בלונדיני.
בלונדינים נוספים הם הצוות המורחב של האתר, המורכב מנשים וגברים מן הארץ והעולם: גרפיקאים, מעצבים, טכנאים, אנשי שיווק, נותני שירות, כתבים צלמים ועוד. צוות מנצח של חברים יחידי סגולה עם חזון ומטרה. ליבם אמיץ, יכולותיהם אדירות וכישרונם מעורר הערצה. חלקם ספורטאים או גיקים של מחשבים אבל רובם ככולם אשפים במקצועם ויצירתיים באומנותם.
מטרה וחזון
"צלם ים והבלונדינים" מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של תכנים אך מאחורי הפורטל העשיר ניצבת אג'נדה חשובה שמטרתה קידומם של ערכים מוסריים, תרבותיים, ספורטיביים וסביבתיים:
  • הספורט הספורט הינו נדבך חשוב במערכת החברתית ומהווה אתגר פיזי ומנטאלי לכל אדם באשר הוא. הפעילות הספורטיבית מהווה דרך חיים לחיים בריאים ומקרבת בין לבבות רחוקים. אתר צלם ים פועל לקידום ענפי הספורט הימי / אתגרי ושילובם כחלק בלתי נפרד מן המערכת החברתית והתרבותית של ערי החוף ובארץ ככלל. ההכרה ביכולות ההישגיות של ענפי ספורט אלו ובהינתן תמיכה כלכלית, תביא לקידומם של ספורטאים מצטיינים, להפעלות חוגים, בתי-ספר פרטיים, מועדונים, תחרויות ותשתיות עזר נוספות. ישראל היא מעצמה ימית בספורט הגלישה (מדליות זהב אולימפיות ואלופי עולם) - מיצוי הפוטנציאל הגלום בענפי הספורט הימי יביא להישגים בינלאומיים נוספים, יעניק השראה לדור הצעיר וייטע כבוד לאומי.
  • הפן החברתי והתרבותיאנו ב"צלם ים" דוגלים ביצירת מעמד חברתי שווה ללא אפליה מינית, מגדרית, גזעית, אתנית ו/או דתית על ידי מתן "במה" משותפת לכל הבאים בתחומי האתר ואלו המופיעים בתכניו. צלם ים דוגל בסובלנות, הדדיות, בשלום ואהבה. אנו שואפים להטמעת ערכים מוסריים ותרבותיים ע"י עידוד האמנות והיצירה וקידום ענפי הספורט על כל תמורותיו. אנו חותרים לצמצום הפערים החברתיים, הכלכליים והדמוגרפים ומאמינים אדוקים בהרחבת הידע והעשרת הממד ההשכלתי שיביאו ליצירת קהילה מגובשת, חברה מתקדמת ויזמות אישית מובילה.
  • הפן הסביבתי השמירה על איכות הסביבה, הפחתת הפגיעה האקולוגית באוויר בים ביבשה ומניעת הפגיעה בחי הוא נר לרגליו של אתר "צלם ים". השאיפה לחיים בר-קיימא מותנית בהגברת המודעות הציבורית לשמירה על הניקיון, הגברת האכיפה והשיטור כנגד מפגעים תברואתיים, הקמת תשתיות נרחבות של פינוי פסולת, הגנה על שמורות הטבע והחופים ומציאת חלופות ידידותיות לעתיד ירוק. אנו מקדמים ותומכים בהפעלת יוזמות פרטיות, פעילויות קהילתיות, הרצאות חינוכיות וכשצריך אז גם מחאות. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם ארגונים פרטיים, עירוניים, ממשלתיים וחוץ ממשלתיים (NGO’s). אנו בצלם ים אוהבים את נפלאות העולם ואת הים בפרט. אנו רואים עצמנו מחויבים למטרה ונחושים בדרכנו להגשמת החזון של אוויר צלול וים נקי. מעוניינים להעניק באהבה את שהטבע מעניק לנו ללא כל תמורה: חיים!
תקשורת
תכל'ס? ובכל מידת הצניעות? אנחנו מה זה סלבס...
בכל שנות פעילותינו עשינו באז כל כך גדול שלא הייתה מדיה אחת שלא נתנה לנו 15 שניות. יחסית לאתר נישה שהחל דרכו באשקלון, "צלם ים" פרץ את גבולות המדיה הישראלית וזכה לפרסום רב של כתביו, תצלומיו ופועלו: במרשתת, בעיתונות הכתובה, ברדיו ובטלויזיה (המקומית והארצית וגם בזו העולמית).

האתר הפך למקור מידע תיעודי רב חשיבות של רצועת החוף, ההווי והתרבות במגוון רחב של נושאים: ענפי הספורט האתגריים וספורט הגלישה בפרט, מפגעים סביבתיים, פעילויות חברתיות ופתרונות ירוקים. מייסד האתר הפך למרואיין מבוקש והים והחופים קיבלו את מרכז תשומת הלב להם היו ראויים.
נשמח לשמוע מכם
אתר "צלם ים" מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות האתר משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.

streamailyam@gmail.com
טל': 052-2605570
קווי: 08-6732022
פקס: 08-6713664"רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ"

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים