יש לנו כוח פרסום עצום!
אנחנו לא יכולים למכור קרח לאסקימואים, אבל בהחלט יכולים למכור גלים לגולשים!

לאתר צלם ים כוח פרסומי אדיר ועוצמה שיווקית חכמה. זוהי ההזדמנות שלכם להגיע לעוד קהל יעד של לקוחות מרוצים: מכירה, קנייה, שיתופי פעולה, קמפיינים ותרומה. אנו בצלם ים מברכים את פניהם של כל חברה ואדם המעוניין לקחת חלק פעיל בתחום השיווקי באתרנו.

פרסום

לאתר צלם יש פורמט פרסומי מנצח! באתרנו שטחי פרסום רבים ומגוונים בגדלים שונים במקומות בולטים לעין ואסטרטגים מבחינה שיווקית. הפרסום מותאם לכל סוגי המדיות בכל פורמט טכנולוגי שקיים. אנו קשובים לדרישות הלקוח, מתאימים את הפרסום לתקציבו ושואפים להעניק רק את הדה-בסט ברמת חשיפתו.

החנות של צלם ים

מכירה, קנייה, חדש או יד שנייה, בחנות של צלם ים ניתן למכור כל דבר! רוצים לשווק מוצר מסוים? להגדיל את חשיפתו, להרחיב את ההסתברות למכירה ולמכור באופן ישיר וממוקד לקהל לקוחות פוטנציאלי רב? לחנות של צלם ים יש ויטרינה גדולה שבה ניתן להציג כל מוצר ולהגדיל את סיכויי מכירתו (המכירה בחנות האתר תתאפשר בכפוף לתקנון החנות או/ו באישור מוסכם בין האתר לבין הלקוח).

מיתוג אישי

כל אדם הוא מישהו מיוחד: כותבים שחזקים בכוח המילה הכתובה או/ו צלמים עם עין יצירתית וחדה. אתר צלם ים מאפשר לכם לחבור לצוות האתר ולתרום מכישוריכם. בתמורה נעניק לכם במה של כבוד ופרסום רב: תמונתכם תופיע לצד תיבת טקסט אודותיכם שבה תוכלו לציין כל דבר שיעזור לקדם אתכם (כולל קישורים וכתובת מייל) -

הדסק הקהילתי לשרותכם.

שיתופי פעולה

לא הכול בחיים מסתכם בכסף ועסקים. אנו באתר צלם ים פתוחים לשקול לחיוב כל הצעה ובקשה לשת"פ מסחרי אך יחד עם זאת אנו נכונים להתנדב, לתרום, לעזור, לתמוך, להשפיע, לשנות, לחנך, להיטיב, לשמור ולקדם כל דבר הקשור לחברה, לספורט ולסביבה הימית והחופית. אנו כאן בשביל לשמוע על כל מפגע, בכדי לפרסם מחאה, לקיים בדיקה, למשוך בחוטים ולנקות את החופים כשצריך. שלובי ידיים ובכוחות משותפים - אנחנו חזקים!

SEA סטודיו

אתר צלם ים מציע לכם את המיטב שבתיעוד, את המקצועי שבצילום, המוכשרים שבצלמים והיפות שבתמונות. "סטודיו סי" הוא שירות ייחודי מבית אתר צלם ים לרכישת תמונות המופיעות באתר - אם לשימוש פרטי או/ו לשימוש פרסומי מסחרי. דרך דף הקשר בסטודיו סי ניתן גם לאתר ולהזמין צלמי אקסטרים (לרבות צילום ימי ואווירי) עורכי וידיאו ותמונות, גרפיקאים, קופירייטרים ועוד.

קישור לסטודיו Sea

אתר צלם ים במספרים

צלם ים הוא פורטל ים וגלישה מהמובילים בישראל המתורגם כולו לאנגלית ונצפה גם בכל רחבי העולם. התכנים המקוריים, הצילומים המרהיבים וכל היופי שמסביב הוא תוצר של עבודה משותפת של חברים כישרוניים. חשיפתו של האתר ומספר מבקריו נמצא בעלייה מתמדת ומהווה "ביתם" של עשרות אלפי משתמשים וגולשים מידי חודש. לאתר מאות קישורי מקור ופרסומים, אלפי חברים ברשתות החברתיות, עשרות אלפי צופים ביו-טיוב ומיליוני צופים בפליקר. האתר מדורג במקום גבוה ביותר בישראל על פי מדד "אלקסה", ונמצא במקום הראשון בחיפוש של גוגל לפי תיוגים רלוונטים. – תהיו בטוחים שאין בכוונתו לעצור כאן ובכל יום שעובר הנתונים רק הולכים וגדלים.

נתונים חודשיים
גילאים 18-55
מהיכן מבקרים?
63K
מספר מבקרים
96K
דפים נצפים
1:45
משך שהיה ממוצעת
5%
עליה במספר משתמשים
70%
גברים
30%
נשים
90%
ישראל
5%
ארה"ב
5%
שאר העולם
צרו קשר

אנא מלאו את הטופס הקצר הבא וניצור אתכם קשר בהקדם לגבי הפרסום הבא שלכם
תרומות ומענקים

תרומה = תמורה! אם אתם נהנים מהאתר ומתכניו, מאמינים בייעודו, מעוניינים לקדמו, לתת רוח גבית בפועלו או סתם לפרגן במחווה נדיבה, אנו נשמח ונודה לכם מקרב לב אם תבחרו לפתוח את ידכם ולתרום סכום כספי מכיסכם (גם אם סמלי). תודה.צלם ים
בנק הפועלים 12
סניף מספר 686
מספר חשבון: 112034

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים