חודש אחד, חמישה ניקיונות חופים!

מאת יואב נקש יולי 25, 2014

חודש אחד חמישה ניקיונות חופים - רצף מבצעים אינטנסיביים לניקיון החופים באשקלון והגברת המודעות הסביבתית. יוזמת הניקיון צבע ירוק מבית אתר צלם ים חברה למספר קבוצות חברתיות שביקשו לתרום לסביבה ולהעשיר את ידיעותיהם של חניכיהם לטבע הסובב אותם.

יום שישי 13.05.2011 - שידור מיוחד ממבצע הניקיון בחוף הימיה אשקלון. כ-30 בני נוער מקיבוצים במועצה האזורית בני שמעון חברו ליוזמת צבע ירוק לנקיון החוף ושמירה על הסביבה החופית והימית. במהלך פעילות של שעה נאספה כמות נכבדה של אשפה. תודה רבה לכל החברים על הנוכונות הרבה, היסודיות והחברותא המהנה:-) לחצו כאן לגם לצפיה באלבום התמונות מהפעילות בחוף הימיה.

 

יום ראשון 15.05.2011 - ניקיון החוף הצפוני (חופית) עם סטודנטים וחניכיהם הצעירים. כ-40 מתנדבים, סטודנטים וחניכיהם הצעירים חברו ליוזמת הניקיון צבע ירוק בניקיון מדרונות הדיונות הנושקות לים בחוף הצפוני של אשקלון. בתום פעילות של שעה אספנו קרוב ל-50 שקיות גדושות באשפה ושאר מפגעים גדולים.תודה רבה לכל המתנדבים. לחצו כאן לגם לצפיה באלבום התמונות מהפעילות בחוף חופית.

 

יום שישי 20.05.2011 - שידור מיוחד ממבצע הניקיון שנערך בחוף דלילה באשקלון. פעילות ייחודית של חברת בילבונג, עמותת צלול, יוזמת הניקיון צבע ירוק ותלמידים מכיתות ב' ו-ג' מבית הספר רמב"ם. פעילות זו שנערכה באשקלון מהווה את התחנה האחרונה במצבעי הניקיון שערכו צלול ובילבונג לאורך חופי הארץ בשלושת השבועות האחרונים. תלמידי ביה"ס רמב"ם עשו עבודה למופת, ניקו את החוף ביסודיות וערמו שקיות אשפה מלאות ורבות. תודה רבה לכל המתנדבים :-) לחצו כאן לגם לצפיה באלבום התמונות מהפעילות בחוף דלילה.

יום שלישי 31.05.2011 - שידור מיוחד ממבצע הניקיון שנערך בחוף זיקים. כ-20 חניכים מהקיבוצים הלומדים בבי"ס מבואות הנגב שבמועצה האזורית "בני שמעון" חברו ליזומת הניקיון צבע ירוק מבית אתר צלם ים וניקו רצועת חוף ארוכה ואספו כמות רבה של אשפה. פעילות ניקוי החוף נעשתה כחלק מפעילות סיום השנה של החניכים כדי להוסיף ערך מוסף לאירוע. החניכים נהנו מאד ויצאו עם תחושה של סיפוק ושל תרומה לחוף ולשוהים בו. תודה רבה לכל המתנדבים :-) לחצו כאן לגם לצפיה באלבום התמונות מהפעילות בזיקים.

יום שישי 10.06.2011 - שידור מיוחד ממבצע הניקיון בחוף ניצנים. כ-30 בני נוער מקיבוצים במועצה האזורית בני שמעון, כיתה ט' בביה"ס מבואות הנגב, חברו ליוזמת צבע ירוק לנקיון החוף ושמירה על הסביבה החופית והימית. במהלך פעילות של שעה נאספה כמות נכבדה של אשפה והוסרו מגעים רים מן החוף והדיונות החוליות. תודה רבה לכל החברים על הנוכונות הרבה, היסודיות והחברותא המהנה:-) . לחצו כאן לגם לצפיה באלבום התמונות מהפעילות בניצנים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים