ווידאו
ווידאוגלישה ← על הגל של הסנדק: ג'קסון דוריאן בן ה-11 זכה ליום כייף בחווה של סלייטר

על הגל של הסנדק: ג'קסון דוריאן בן ה-11 זכה ליום כייף בחווה של סלייטר

מאת יואב נקש נובמבר 07, 2017

שיין דוריאן מגדל את ילדיו בדרך הטבע - הוא מכיר להם את עולם הים ולוקח אותם ליערות בשביל לצוד בשר מאכל - אבל לאבא דוריאן יש גם דרך אחרת לפנק את ילדיו בזכות חבריו. קלי סלייטר ושיין דוריאן חברים טובים מגיל 12 ויצא כך שקלי הוא גם הסנדק של בנו, ג'קסון. הילד החמוד בן ה-11 קיבל יום כייף בחוות הגלים של האל-קפונה שלו... כי עם קשר משפחתי שכזה יש לך גב/גל חזק מאחוריך.

"רציתי לראות איך מישהו במידה של ג'קסון מתמודד עם הגל הזה", אמר סלייטר. ותגובתו של ג'קסון למראה של המושלם היה: "הגל הזה מטורף, זה נראה כמו אינדונזיה על סטרואידים" :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים