ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← שניים עם חליפת כנפיים: 2 צדדים לצילום מעוף מטורף

שניים עם חליפת כנפיים: 2 צדדים לצילום מעוף מטורף

מאת יואב נקש אוקטובר 14, 2015

לקופצי הבסיס וטייסי ה-Wingsuit, גרהאם דיקנסון (Graham Dickinson) ודאריו זאנון (Dario Zanon), אין פחד גבהים אבל לנו חופשי יש! השניים לוקחים אותנו לטיסה על צלע של הר ובין צמרות עצים שמצמררת את השיערות שעל גופנו. צמד הקמיקזה טיפס לפסגת הר בשאמוני (Chamonix) בצרפת וטס בדואט למעוף במסלול שנחשב לאחד מהמסוכנים ביותר בעולם.

מסלול הטיסה שנקרא "Rock Star line" אינו תלול, המעוף נע במרחק כמה עשרות מטרים מצלע ההר ומצריך תמורנים אגרסיביים בין צמרות עצים. " למרבה הצער, קפיצה זו כבר גבתה קורבנות בעבר כך שלא ניתן לקחת את זה בקלות ראש", אומר דיקינסון. "זוהי קפיצה מאוד מסוכנת שדורשת לשלוט היטב בחליפת הכנפיים מההתחלה ועד לפתיחת המצנח. כי טעות אחת קטנה יכולה להיות קטלנית".

דיקינסון מקדימה, ודאריו מאחורה. שני קליפים, שתי נקודות מבט POV על מעוף באמת מטורף!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים