ווידאו
ווידאוגלישה ← 20 דקות של סטייל בסרט גלישה שאין לו כל קשר למציאות ;)

20 דקות של סטייל בסרט גלישה שאין לו כל קשר למציאות ;)

מאת יואב נקש אוקטובר 24, 2017

המפיקים מחברת Deus טוענים שזהו סרט גלישה בדיוני שאינו מבוסס על סיפור אמיתי ואין לו כל אחיזה במציאות - אבל אנחנו לא ממש קונים את זה:) ללונגבורדר האוסטרלי האריסון רואץ' יש בעיה, הוא כל הזמן נרדם על הגלשן. בכדי לטפל בסינדרום המוזר לוקח אותו חברו השייפר, ת'ומס בקסון, אל אי מרוחק באינדו שבו הם בונים גלשן חדש עם כוחות פלא... אבל כמו בכל סיפור בדיוני / אמיתי זוהי רק תחילתה של ההרפתקה. 20 דקות של קטעי סיפור ואנימציה עם סטייל של גלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים