ווידאו
ווידאוקצרים ← טרק וטראח: 4 תרמילאים נפלו לנהר מקריסת גשר תלוי בניו זילנד

טרק וטראח: 4 תרמילאים נפלו לנהר מקריסת גשר תלוי בניו זילנד

אוקטובר 13, 2015

אני בספק גדול מאוד אם יש מישהו מכם שביקר בניו-זילנד ולא יצא לטרק או חצה גשר תלוי במהלך מסלולי הליכתו. הטרקים הניו-זילנדים מסומנים כמו שביל המתוקים של עמי ותמי והריינג'רים של ה-DOC משקיעים ימים כלילות באחזקתם של הבקתות, סלילתם של המסלולים, הצבת שלטים / התראות והקמתם של גשרים תלויים. אבל הגשרים התלויים עומדים יומם וליל בתנאי מזג אוויר משתנים ולעיתים גם הם מתעייפים, נקרעים וקורסים - למרבה הצער זה יכול לקרות בדיוק כשמישהו חוצה אותם.

הטרקים בניו-זילנד עוברים בנופים מהפנטים, בין יערות, על הרים ומעל נהרות שוצפים. המטיילים שמים את מבטחם באנשי הרשות ורובם המכריע פועל לפי הוראותיהם. אלא שלעיתים עייפות החומר נכנעת בלי התראה מוקדמת לאיתני הטבע וכמו שקרה במקרה הבא, המטיילים הצרפתים ראו את הנהר רגע אחד מלמעלה ומיד אח"כ מלמטה.

התרמילאים הצרפתים טיילו במסלול פארק Te Urewera בסביבות אגם Waikaremoana שבאי הצפוני כשבמהלכו הם חצו את הגשר התלוי לפי הוראות המשקל המותר אך מצאו את עצמם צונחים מגובה של 8 מטרים אל הנהר. למזלם הגדול, מלבד לטבילה צוננת, אף אחד מהמטיילים לא נפגע בתקרית.

"זו הייתה נפילה מגובה של 8 מטרים שלמזלנו אף אחד לא נפגע, היה לנו הרבה מזל. תהיו זהירים. הצעה: מומלץ תמיד לחצות את הגשרים התלויים אחד אחד", כתב הטרקר והצלם של הסרטון אדריאן וויסל (Adrien Whistle).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים