ווידאו
ווידאועל גלגלים ← צפו בעשרה קילומטרים של מסלול אופנים מסחרר באוסטריה

צפו בעשרה קילומטרים של מסלול אופנים מסחרר באוסטריה

מאת יואב נקש יולי 12, 2015

מסלולי רכיבה לאופנים הם קטע אקסטרימי רווי אדרנלין. אין הרבה זמן להסתכל על הנוף מסביב כי אם רק על הדרך שלפניך, הפניות, הקפיצות וחריקות הברקסים שמגיעות עם התגובות הספונטניות. טרקים וטריילים (Trail) של אופנים הם מגוונים באיכותם ומעטים הם אלו שמטופחים וארוכים כמו המסלול הזה שבאוסטריה שנמתח לאורך 20 קילומטרים.

אולי ווילקינס (Olly Wilkins) תיעד את הרכיבה המהירה ממצלמת הפרו שמוקמה על החזה שלו ובצפייה במסך מלא אפשר ממש להרגיש כאילו ואתם שם אוחזים בכידון ומדוושים בין יערות. הקליפ הבא הוא רק שליש מאורך ההמסלול המלא ובשביל לחוות את כל ה-20 תצטרכו לנסוע ל - Peca Flow Ttail באוסטריה. שימו לב: צפייה במסך מלא אינה מומלצת לסובלים ממחלת האפילפסיה או ממחלת ים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים