ווידאו

יוגה בשמים: אנטי גרוויטי עם הרבה פוזיטיב ביוטי

מאת שרי להב אפריל 10, 2016

לקחת פסק זמן ולהנות מהיופי של הרגע, מהשלוה של הטבע ולצאת מהמקום המוכר. להפוך חלומות למציאות זהו לא רק ביטוי - זו מטרת החיים על פני האדמה. לקחת את התשוקות ולהפוך אותן לאהבה כדי לשמור על השפיות. אז לקחתי את הרצועת יוגה שלי ותליתי אותה על עץ בהוואי.

לפניכם תרגול יוגה באויר. בטכניקה זו אני משתמשת באלמנט נוסף של כח המשיכה. הגוף תלוי באופן רפוי והגרוויטציה של כדור הארץ מושכת אותו ברכות כלפי מטה. הזוית החדשה הזאת מאפשרת לגלות מקומות חדשים בגוף, להאריך שרירים מבלי למתוח אותם, ולהרחיב חללים רק באמצעות נשימה. וחוצמיזה שזה הכי כיף בעולם להיות תלוי כמו קוף על עץ. אנא עשו זאת בזהירות, בהשגחה של איש מקצוע ולאחר שצברתם ניסיון ביוגה.

שרי להב בתמונה אומנותית של יוגה באוויר. חשיפה ראשונה מאת הצלמת גיתית זוהר.

שרי להב באוויר: "הגוף תלוי באופן רפוי והגרוויטציה של כדור הארץ מושך אותי ברכות כלפי מטה". (תמונות: אלי מגל)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
שרי להב

מורה ליוגה ומדריכת סאפ. גולשת וחובבת הרפתקאות. לשעבר דיירת קיבוץ, אוהל וחושה אבל כל הזמן חיה את החלום! רוצים קונקשן? עקבו אחריי באינסטגרם או דברו איתי בפייסבוק.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים