ווידאו
ווידאוגלישה ← מאז ועד (אלוף) עולם: כל מה שצריך לדעת על קלי סלייטר ב-12 דקות

מאז ועד (אלוף) עולם: כל מה שצריך לדעת על קלי סלייטר ב-12 דקות

מאת יואב נקש ינואר 18, 2018

בריכת הגלים בלאמור, הטכנולוגיה, הגל המושלם, תארים, שיאים, ילדותו בקוקו ביץ', אמא ג'ודי, כשאבא עזב את הבית, ראשית דרכו המקצוענית, הוואי, ג'ק ג'ונסון, מוזיקה, דוני סולומון, WSL, תחרויות העתיד, פחדים, טביעה, זכרונות, תחושות, חזון ובקיצור קלי סלייטר!

ב-45 שנות חייו הוא עשה את מה שאחרים לא היו עושים בשני גלגולי חיים. בסרטון שלעיל רשת HBO מסכמת את התופעה ששמה קלי סלייטר ב-12 דקות מרתקות על חייו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים