ווידאו

נמצא עוד מקור לעושר של דובאי: חוף לגלישת גלים

מאת יואב נקש אפריל 25, 2015

גם את זה יש להם? ... נפט וגלים? לא פלא שהם עשירים. האמירות של דובאי במפרץ הפרסי שוב מפתיעה עם מקור טבעי נובע. הפעם לא מדובר באיי הדקלים המלאכותיים, גורדי השחקים או בריכת הגלים של אל-עין (Al-Ain) אלא בגלי ים אמיתיים שנשברים על חול לבן ומזמין בשם סאנסט ביץ'. חוף הגלישה שנמצא בצילו של מלון ה-7 כוכבים, בורג' אל ערב, הוא חוף הגלישה היחיד שנותר בדובאי. לאחרונה נערכה שם התחרות השנתית בגלישה שמארחת את כל מי שיש לו קשרים עם חברים בגלביות. הנשים כמובן חייבות ללבוש לייקרות. ד"א המקומיים מכנים את ספורט הגלישה "החלקת גלים" (Wave Sliding).

גולשים בגלביות בדובאי... יא באבא. נשים בשחור, גברים בלבן

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים