ווידאו
ווידאוקייט סרף ← לכרכר סביב המיליארדר: קייט סרפינג ב-360° עם ריצ'ארד ברנסון

לכרכר סביב המיליארדר: קייט סרפינג ב-360° עם ריצ'ארד ברנסון

מאת יואב נקש מרץ 19, 2017

דבר ראשון שהבחנו בו הוא שאנחנו לא הצלחנו להבחין... במצלמה - איפה היא, לכל השדים והורוחות, תלויה? כנראה שאם אתה מליארדר אז יש לך פיתוח טכנולוגי שאין לאף אחד אחר בעולם או עורך ווידיאו יקר ומוכשר שיודע למחוק את הנותר. ואחרי ששברנו את הראש ולא הגענו לתשובה, נחזור לכרכר סביב ברנסון, הפלייבוי של ווירג'ין, בזמן שזה נהנה מעוד סשן קייטסרף באי הפרטי שלו נקר (Necker) שבקאריביים ושבמהלכו הוא מספר על אהבתו לספורט.

"בכל פעם שהרוח נושבת בנקר אני יוצא לגלוש עם הקייט", אומר ברנסון בסרטון. "זו פשוט דרך נפלאה לנקות את הראש ולהיות קרוב לטבע. זה נפלא. אני מאמין שאני אהיה יותר פרודוקטיבי בעבודה אם אשקיע 2-3 שעות ביום בשמירה על הכושר והבריאות. קייטינג זו דרך מעולה לשמור על הבריאות ואני נהנה מחוויה קסומה. הפעם הראושנה שגלשתי עם קייט היתה לפני 13 שנה כשאף אחד עדיין לא עסק בתחום.

ניסיונות אה? אבל איכשהו הוא שרד. ברנסון בסיבוב על הקייט עם דוגמנית עירומה.

העפנו עפיפון עם שני חבלים שמחוברים אליו וערכנו ניסיונות. זה היה מאוד מפוקפק אבל איכשהו שרדנו. בחלוף השנים קייט סרפינג הפך יותר בטוח ואף יותר מהנה. אני לא רואה מניעה להמשיך לגלוש עד גיל 90 כל עוד ואינך סובל מפציעה בברך או משהו כזה. אני מקווה להיות גולש הקייט סרף המבוגר ביותר בעולם שיעבור את גיל המאה".

ולשאלת מיליארד הדולר: האם יש לכם מושג היכן מיקמו את המצלמה שמתעדת את כל הפאן?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים