ווידאו
ווידאוגלישה ← חזרה עם הרבה חמצן: מאיה גביירה נושמת את נאזארה

חזרה עם הרבה חמצן: מאיה גביירה נושמת את נאזארה

מאת יואב נקש דצמבר 21, 2015

מאז מקרה הטביעה שלה בנאזארה לפני כשנתיים, הגולשת הברזילאית לקחה הרבה אוויר ואספקת חמצן גדולה בכדי שתוכל לשוב ולנשום לריאותיה את מפלצת הגל מפורטוגל. מאיה גביירה לא הרימה ידיים ולא וויתרה, נחושה להגשים את חלומה ואת ייעודה, היא חזרה לטפס על הרי המים המלוחים שניסו לקבור אותה תחתם. היא התאמנה קשה, התחילה בגלים בגובה סביר וכיום היא כבר חזרה להספק מלא ודוהרת במורדות גלי הענק של הקניון התת-ימי.

בסרטון הבא מאיה גביירה חושפת לפנינו את "מערכת היחסים" שלה עם הגל הענק, על קשריה עם חבריה לצוות ובראשם קארלוס בורלה, על אותו היום שבו כמעט טבעה, על דרכי האימון שלה, התמודדותה עם הטראומה ולבסוף גם חזרתה בקאמבק מצנח לגלוש על מפלצת הענק של פראיה דו נורטה. גבורתה ואומץ ליבה של גביירה הם כאין וכאפס לעומת אהבתה לים ולגלישה. פשוט השראה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים