ווידאו
ווידאוגלישה ← על שבירות חוף ובלי מגנים: Beater Bash היא תחרות כואבת לגולשים

על שבירות חוף ובלי מגנים: Beater Bash היא תחרות כואבת לגולשים

מאת יואב נקש ינואר 19, 2017

בשנים האחרונות יש מגמה הולכת וגוברת של מזוכיזם (שלא לדבר על סדיזם). זה לא בהכרח כמו ההנאה של "מזוכיסט" מהסרט יום רביעי הגדול שדוחף את עצמו לתנור, אלא סוג אחר של מאזו שבו גולשים דוחפים את עצמם אל תוך "מערבלי בטון". גלשני ה-Beater הקצפיים הם בדיוק הכלי שאיתו ניתן להתפוצץ בגלים סגורים ובתחרות "Catch Surf Beater Bash 2017" הגולשים קיבלו כמה שתילות הגונות שעדיין השאירו אותם מחוייכים ושמחים.

בתחרות זו מדובר בסוג אחר של גלישה וקאטבקים זה לא בדיוק משהו שניתן לבצע על הגלים. כל המטרה היא לנצל התרוממות של גל ביץ' ברייק ולנסות לרכוב עליו גם כשזה מחליט לטרוק את הגולש. התחרות על גלשני הביטר היא כל כולה אוסטרלית... דבר שאולי מסביר את השגעון החינני של הגולשים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים