ווידאו

הגולש הטוב ביותר בעולם - דיין ריינולדס אניגמה

יולי 25, 2014

את דיין ריינולדס אתם מכירים? עבור רבים דיין ריינולדס הוא אניגמה בעולם הגלישה המקצועני, גולש שחי חיים אלטרנטיבים ושאינו ממהר לחשוף את עצמו ואת רגשותיו. אתם לא תראו אותו מחייך כמעט אף פעם והוא יגרום לכם לחשוב שהוא בכלל לא אוהב את ספורט הגלישה.. על אף כל זאת, לריינולדס יש דבר אחד הגלוי בפני כולם, דבר שאותו לא ניתן לפספס גם אם הייתם כסומא - העובדה הגלויה לכולם היא יכולת הגלישה האדירה שלו! את המילים הוא מחליף בביצועים מרהיבים ואת "התירוצים" לסיבה שהוא לא יכול להרגיש מאושר בעולם הגלישה התחרותי, הוא מסביר בסרטון קצר ששווה כל שנייה של צפייה!

 
dane raynolds power surfer דיין ריינולדס שוחט את הים

על דיין ריינולדס (Dane Raynolds) בקצרה: בן 28, נולד ב-07 בספטמבר 1985 בלונג ביץ' (Long Beach) קליפורניה. ריינולדס התחיל לגלוש בגיל 10 בוונטורה (Ventura,) ועל הפוינטים של סאנטה ברברה הוא יישם את הסגנון המתקדם שמאפיין אותו בגלישה. הוא התחיל להתחרות בגיל 14 ובגיל 16 הוא נשר מהלימודים בכדי להתמקד בקריירת הגלישה. דיין ריינולדס הגיע להישגים מרשימים בתחרויות שונות כשההישג הגדול מכולם היה בשנת 2010 שבו הוא דורג במקום הרביעי בסבב אליפות העולם המקצועני. ריינולדס הוא גולש מעולה מעולם אחר והוא ניחן בסגנונו ה"זרוק" שמתאפיין בביצועים ניסיוניים וחדשנים של איריאלים גבוהים ואקרובאטיקה מסוגננת וכוחנית. הוא נחשב לאחד מהגולשים פורצי הגבולות של הדור הנוכחי. הוא מהיר ביותר בחיתוכיו, חד בביצועיו, כוחני בתרגיליו, חכם מאוד בקריאת הגל, מהיר החלטה ותגובה, וממוקד מטרה.
art2


סרטון הגלישה הקצר " Dane's Excuses" מלקט בתוכו סדרת תרגילים משובחים של התותח מוונטורה. בסרטון הזה מומלץ לצפות כשאתם רגועים כי אתם הולכים להיות מופתעים ברגע שתראו את רמת הגלישה והביצועים. בכל פריים שעובר בסרטון, הביצועים של ריינולדס הופכים ליותר רדיקליים ובלתי אפשריים: מהירות התגובה שלו על הגלים מהירה מהעין האנושית, האיריאלים שלו מרקיעים לשחקים, הפלואטרים אין סופיים וצינורות כפולים ועמוקים משלימים את הרפטואר של הגולש האדיר.
צפייה מהנה:)


כתב: יואב נקש – ספטמבר 2013

 

 

צלם ים

 

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים