ווידאו
ווידאוגלישה ← שיעור לחיים: מאמנה של בת'אני האמילטון זכה בתלמידה אלופה

שיעור לחיים: מאמנה של בת'אני האמילטון זכה בתלמידה אלופה

מאת יואב נקש אפריל 06, 2019

בת'איני האמילטון מהווה השראה, דוגמא ומופת עבור כל אדם שמוצא עצמו מתמודד עם מגבלה גופנית ועל אחת כמה וכמה עם טראומה נפשית. לאחר שאיבדה את זרוע ידה בתקיפת כריש ב-2003 בת'אני בחרה בדרך הקשה מכל ולא ויתרה על תשוקתה להמשיך ולגלוש. בכל אותו הזמן עמד לצידה מאמנה האישי ראסל לואיס שהיה צריך להתאים את עצמו למציאות החדשה עם תלמידה נחושה להצלחה.

בוידיאו שלעיל לואיס מדבר על הגולשת המעולה שאותה ליווה בצעירותה מגיל 8, השינוי שעברה בחייה, ההתמודדות עם המגבלה, האתגר שבגלישה עם יד אחת, הנחישות שהיתה בה והאופי החזק שיש בה אז וגם כיום. "אני אסירת תודה להזדמנות שניתנה לי שמישהו יאמן אותי" כותבת בת'אני. "אני אוהבת לספוג את כל מה שראסל וכל אחד מהמאמנים שלי אומר לי. אם יש לי הצעה אחת בשבילכם היא תהיהBe Coachable (תהיו זמינים למאמנים בתרגום חופשי).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים