ווידאו
ווידאוגלישה ← ביג ווייב באלי: מגה סוול נדיר ואדיר פקד את אולוואטו

ביג ווייב באלי: מגה סוול נדיר ואדיר פקד את אולוואטו

מאת יואב נקש יולי 28, 2018

הנה אולו'ס כמו שמעולם לא ראיתם! הספוט האיקוני של באלי הופצץ עם סוול ענק ונקי שכמותו לא נראה הרבה מאוד זמן - אם בכלל! בימים האחרונים של חודש יולי, הגלים בספוט הבאלינזי הרקיעו לשחקים ורק מתי מעט גולשים העזו להכנס ולרכוב על מה שנראה כמו 8-10 מטרים של גלים סופר ארוכים. הנוף שנשקף מהצוק של אולוואטו היה מרהיב ועוצמתי והסרטונים הבאים רק ממחישים עד כמה היום הזה היה היסטורי... והיסטרי!

בקליפ שבראש העמוד מופיע הגולש אלוי לורנזו על גל ארוך ביותר שתפס ב-25 ביולי. הגל הענק התקלף למרחק רב בשלמות ואיפשר לו לרוץ על הפייס במהירות עצומה. יש אומרים שזהו הגל הארוך ביותר שעליו גלשו באולוואטו ב-20 השנים האחרונות - כדקה ו-20 שניות. באותו יום ענק נכנסו למים גולשי גלי ענק בודדים שרובם נעזרו בג'ט סקי לטואינג. לפניכם עוד סרטון שצולם מהמצוק באותו ים ענק באולוואטו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים