ווידאו
ווידאוגלישה ← מרדף שחור לבן: לווייתני אורקה גולשים על גלי סירה

מרדף שחור לבן: לווייתני אורקה גולשים על גלי סירה

ספטמבר 22, 2015

"הגולש הכי טוב במים הוא זה שעושה הכי הרבה פאן", המשפט המפורסם של דיוק קהאנמוקו מתאים בול לגולשים שבסרטון הבא. זה די שכיח לראות דולפינים שעושים ווייק-סרף על גלי מנוע הסירה אבל נדיר לראות יונק אדיר כמו לווייתן קטלן שנותן שואו כמו ב"סי-וורלד" ובמרחק נגיעה. שני המקרים הבאים שצולמו הם עדות נפלאה לאינטילגנציה ולדרכם היפה של הלוויתנים עם השחור לבן לצבוע את חייהם בשעשועים.

"זוהי התנהגות טבעית בהחלט שתואמת את לוויתני האורקות שאותם חקרתי בבריטיש קולומביה קנדה", אומרת הביולוגית הימית נעמי רוז (Naomi Rose) מהמכון לרווחת החיות. "פעילות זו נקראת Wake-Riding והם עושים זאת 100 אחוז רק בשביל הכיף. הם במפורש גולשים".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים