ווידאו
ווידאוגלישה ← לגוף ולנשמה: נפלאות הבודי סרפינג עם קית' מאלוי

לגוף ולנשמה: נפלאות הבודי סרפינג עם קית' מאלוי

מאת יואב נקש אפריל 02, 2016

גלישת גוף (בודיסרפינג) זהו לא רק אחד מתחומי הספורט המהנים ביותר על הגלים, כי אם גם אחד היעילים ביותר מבחינה גופנית. בניגוד לגלישה, בודי סרפינג דורש שחייה מרובה (כך אפשר גם לשרוף הרבה קלוריות) ואפשר לתפוס צינורות של 30 ס"מ די בקלילות. בגלישת גוף יש משהו טבעי ובראשיתי, אפשר להשתמש בגלשן-יד אבל אפשר ליהנות בכל מצב עם כף היד בלבד.

קית' מאלוי (Keith Malloy) גילה את נפלאות הבודיסרפינג והוא נכנס לזה חזק. בקליפ הבא הוא מסביר את אהבתו לגלישת הגוף ואת הבסיס עבור אלו שרוצים ללמוד איך לגלוש על כף היד. "אחד הדברים המדהימים ביותר בגלישת גוף הוא השימוש בכל חלקי הגוף. אפשר לסובב אותו בגמישות. זו הרגשה נפלאה. בודי סרפינג זה אימון כושר גופני מעולה והנאה עילאית", הוא מסביר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים