ווידאו

בראד דומקה וטוני הוק בסקים סשן על שבירות חוף

מאת יואב נקש ינואר 09, 2018

טוני הוק, הסקייטבורדר האגדי כבר בן 50. הוא איש משפחה + עסקים וגם אחרי ששבר כל עצם בגופו (לפחות פעם אחת) הוא הוריד כמה הילוכים אבל לעולם לא הוריד את הרגל מספורט האקסטרים.

לגלישת גלים יש חלק מסויים בחייו אך הפעם האחרונה שהוא עלה על סקימבורד היה לפני עשור שנים לפחות. על אף זאת הוא לא סירב להזמנתו של בראד דומקה לסשן משותף על שבירות חוף שהזכירו לו שבירות נשכחות אחרות. והנה עוד פליק קצר ועדכני של בראד דומקה בטואינג סשן בג'ואס... קצת יותר גבוה מהגלים בסשן עם הוק.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים