ווידאו
ווידאוקצרים ← המשטרה הברזילאית עושה סופת חול עם מסוק בכדי לפנות אנשים מהחוף

המשטרה הברזילאית עושה סופת חול עם מסוק בכדי לפנות אנשים מהחוף

מאת יואב נקש מרץ 28, 2020

ישנם עדיין כאלו שמתעלמים מהוראת הרשויות בנוגע לאי יציאה מהבית והתקהלות בחופי הים בגלל וירוס הקורונה. ואם בישראל נעזרו ברחפן בכדי להוציא גולשים מהמים (ראו סרטון למטה) הרי שבחופי הפבלות של ברזיל הגישה היא קצת יותר תקיפה וכוללת שימוש במסוק מאוייש המאובזר גם בתת-מקלע אבל בעיקר ברוטור שעושה סופת חול שלא מותיר ברירה אלא לקום ולברוח משם. בתיעוד הבא השיטה הזו נראית מאוד מאיימת אך אפקטיבית במידה רבה.

פעם היו משתמשים בהם לאיתור כרישים, היום מוציאים איתם גולשים. גל קפלן גלש עם חבריו בחוף תל ברוך לפני מספר ימים ואלו זכו לביקור מפתיע של רחפן משטרתי שכרז להם לצאת מהמים. צפו בראיון שקיים איתו Niv Rakocz האם גם לכם היה מקרה דומה? שתפו איתנו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים