ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← תיעוד של המזל: גולש סקי נופל לבקיע שלג של 20 מטרים ומחולץ ללא פגע

תיעוד של המזל: גולש סקי נופל לבקיע שלג של 20 מטרים ומחולץ ללא פגע

מאת יואב נקש מאי 28, 2017

מדרוןן שמסתיים בצוק תלול, סלעים משוננים, גזעי עצים, חריצים בקרח ובקיעים בשלג הם הסכנות שאותן צריך כל גולש סקי לקחת בחשבון כשהוא יוצא לסשן מחוץ למסלול המסומן. ג'יימי מולנר צריך להגיד ברכת הגומל אחרי הסשן שלו באלפים השוויצרים. הוא שרד נפילה של 20 מטרים דרך בקיע בשלג והיה חכם מספיק לשאת עליו מכשיר קשר שמיועד בדיוק למצבי חילוץ שכאלו.... וכמובן גו-פרו בשביל לתעד את האקשן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים