ווידאו
ווידאוקצרים ← דוב אחרי בנאדם: רק מאוחר יותר הסנובורדרית גילתה שהיא לא גלשה לבד

דוב אחרי בנאדם: רק מאוחר יותר הסנובורדרית גילתה שהיא לא גלשה לבד

מאת יואב נקש אפריל 14, 2016

הקליפ שלעיל כבר צבר למעלה מ-2 מיליון צפיות ויש לזה סיבה טובה מאוד. קלי מרפי (Kelly Murphy) צילמה את עצמה גולשת סנוברוד ביפן. קלי רגועה, מרכיבה את האוזניות מזמזמת לעצמה שיר (יש מצב לריהאנה דרך אגב) ולאחר שסיימה לרכוס את נעליה היא מתחילה לגלוש לאיטה במורד המושלג. מוט הסלפי מחזיק מצלמה שמכוונת אליה וברקע לפתע נראה דוב שרודף אחריה - אימאל'ה!

"או מיי גוד (OMG)! עברתי על צילומי הווידיאו שלי וגיליתי את הפוטג' הזה שבו דוב רודף אחרי!! הוא כמעט טרף אותי!! הצילום הזה מאתמול היה במקום שנקרא Habuka 47 ביפן. תזהרו אנשים!", כתבה קלי נרגשת בערוץ היו-טיוב שלה.

כאמור, מיליוני אנשים צפו בסרטון ויחד עם הצפיות החלו לצוף גם ספקות לגבי אמינותו. יש שאומרים שמדובר בעריכה מקצועית שכן באזור זה של העולם יש דובים שחורים שמגיחים בעונת האביב של הסקי, אלא שהדוב בסרטון נראה ענק ומסוג אחר (Kodiak) שאינו נמצא ביפן. כתבים רבים הציפו את תיבת המייל של מרפי בשאלות לגבי אמינות הסרטון אך טרם קיבלו תשובה חד משמעית. לנו זה נראה סופר אותנטי ומפחיד כמו סרט אימה אמיתי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים