ווידאו
ווידאוגלישה ← קליי מארצו משחרר פליקים כואבים בקליפ עם ביצועים בלתי אפשריים

קליי מארצו משחרר פליקים כואבים בקליפ עם ביצועים בלתי אפשריים

מאת יואב נקש אפריל 13, 2015

קליי מארצו (Clay Marzo) שמר על פרופיל נמוך בשנה האחרונה ודאג לטפח עוד יותר את יכולות התמרון הלוליניות שלו על הגלים. הגולש מהוואי חיפש את המקום שבו יוכל לבטא את עצמו ומצא בדיוק את אשר חיפש במערב אוסטרליה הרחוקה, שם בילה הרבה מאוד זמן. הגלים המעולים, החופים המבודדים והאפשרות באמת לגלות את הפוטנציאל שבו הם שהפכו אותו ל"כמעט אוזי". מארצו לא משאיר פירורים על הגלים אבל עם כל ביצוע-לייבאק-קארבינג-סלייד-בלתי-אפשרי-בעליל-לחזרה, אותנו הוא מותיר עם פה פעור ושאלה אחת: "איך הוא בדיוק חזר אחרי זה?"

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים