ווידאו

עמוק בביצועים: מייסון הו גולש על ריף רדוד

מאת יואב נקש נובמבר 12, 2015

מייסון הו הוא דוגמא לגולש שלא מפחד... ליהנות. הוא בחור קצת פוחז שאוהב להשתעשע על מה שיש. הוא לא סוגר את עצמו בתוך בועה שמרנית של גלישה ואינו חושש לצאת מהמסגרת ולצייר תמונה על דווקא על הקיר שלפניו. מייסון הו גולש חופשי ובתור Free Surfer שכזה הוא יצירתי על גלים נמוכים ובוחר לגלוש במקומות מאוד לא שגרתיים. בקליפ הבא הוא מעז לעשות את מה שאחרים היו מקבלים חתכים רק מלחשוב עליו. מייסון לוקח את האומץ שלו ומעביר אותו סדרת חינוך על ריף יבש ורדוד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים