ווידאו
ווידאוגלישה ← הדינמיקה של המדרגה: זה הדבר שהופך את שיפסטרן למסוכן לגלישה

הדינמיקה של המדרגה: זה הדבר שהופך את שיפסטרן למסוכן לגלישה

מאת יואב נקש ינואר 07, 2019

שיפסטרן בלאף בטזמניה הוא לא מקום ממש נגיש ולא כזה מזמין. בכדי להגיע אליו צריך להעזר בג'ט סקי או בהליכה של כמה שעות דרך שמורת הטבע. כשמגיעים למצוק המפורסם נגלה שיפיס במלוא הדרו - הילד הרע של הגלים הגבוהים - ובמימיו הקפואים שוחים בעלי חיים גדולים. הוא לא בא להיות נחמד ולפנק בצינור רגיל אלא מפתיע עם מדרגה שעושה את כל חווית הגלישה למסוכנת פי כמה. בסרטון שלעיל המדע שמאחורי המוטציה שאיתה רק מעטים מעיזים להתמודד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים