ווידאו

לצלול אל הצלם: פרפסקטיבה של צבע עם איאן ת'רטל

מאת יואב נקש ספטמבר 14, 2015

איאן ת'רטל (Ian Thurtell) לא חושב על הסכנות שיש במקום שבו הוא מצלם, מבחינתו לצלול אל עומק הים בדרום אפריקה היא זכות גדולה - אוצר בלום של יופי בלתי נדלה בעולם שבו אין רעשים והסחות דעת, עולם שאותו מעטים זוכים לגלות. הצלם מקייפ טאון שתמונותיו מעטרות מגזינים נחשבים של גלישה וים, מנציח רגעים מופלאים בזמן. לדעתו, צלם גלישה הוא אינו אחד שמצלם רק את הגולשים כי אם את הגיבועים הנשברים - את תנועת הגלים והתצורות שמתהוות מטיפות המים המלוחות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים