ווידאו
ווידאומוזיקה ← 15 שניות של רוק סטארס: כשסלייטר, מצ'אדו וקינג היו 'The Surfers'

15 שניות של רוק סטארס: כשסלייטר, מצ'אדו וקינג היו 'The Surfers'

מאת יואב נקש אוגוסט 12, 2015

הם לא יכלו להשתחרר מהכינוי שדבק בהם ועל אף שהחבורה רצתה להקרא בשם אחר, כולם המשיכו לכנות אותם "The Surfers". זו הייתה אמורה להיות ה-להקה של שנות ה-90': קלי סלייטר, רוב מצ'אדו ופיטר קינג - שתמיד צריך להזכיר מיהו ולהגיד שהיה שוס בתקופת ה-MTV. השלושה שרו כמה שירים, ניגנו בנועם על כלים אקוסטים, הצטלמו מתחת לעץ דקל והיו צריכים להדפיס שטרות של כסף... אבל תודה לאל ששלושת האמיגוס (שזה היה אמור להיות שם הלהקה שלהם) לא עברו את אחוז החסימה של גל"צ והמשיכו בדרכם. רק בזכות כך קלי סלייטר הפך לסרף סטאר עם 11 תארים של אלוף עולם - שנחשב הרבה יותר מלהיות סתם עוד רוק-סטאר בפוטנציה.

הלהקה שנוסדה בשנת 1998 רצתה לנגן "מוזיקת גלישה" (Surf Music) שלדברי פיטר קינג הייתה אמורה להיות שונה מהמוזיקה שמלווה את סרטי הגלישה. השלושה עשו מספר הופעות מכרו את אלבום הביכורים שלהם "Song from the pipe" בכמה עותקים ספורים, וכשראו שהם לא יוצאים מהצינור של פייפ עם חבילות של מזומנים הם החליטו ש"די, זה מספיק".

להקת The Surfers. מימין לשמאל: אלוף העולם 11 פעמים, מחבק העצים ועוד אחד מפליטי MTV

קרוב ל-20 שנה חלפו מאז. סלייטר איבד את שיערות בלורית ראשו והפך לאיש עסקים מדופלם עם כמה השקעות ירוקות, רוב מצ'אדו חזר למקורות, גולש להנאתו ומחבק עצים בכל הזדמנות שנקרית בדרכו ופיטר קינג... תזכירו לי מי זה? בקליפ שלעיל תזכורת מן העבר, לשלושה גולשים באמת מדליקים שעשו את מה שהם אוהבים: לגלוש ולנגן מוזיקה של גולשים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים