ווידאו
ווידאוגלישה ← ההבדל שבין 'שתילה' ל'טריקה': לקט הסבר מהוודג' 2015

ההבדל שבין 'שתילה' ל'טריקה': לקט הסבר מהוודג' 2015

מאת יואב נקש יוני 05, 2015

גם אם התוצאה זהה, יש הבדל ניכר בין "שתילה" לבין "טריקה" של גל. בשתילה נופלים ומתערבלים קצת בתוך הגומה שנחפרת בגל אבל בטריקה מקבלים את כל עוצמת טריקת הדלת כמו ברוח פרצים... ישר לפנים. אז שוב אנחנו ב-Wedge שמספק לנו מספיק קטעי ווייפאאוט משובחים שיכולים לפרנס הרבה כירופרקטים. 2015 נפתחה בסוול וסערה והוודג' בקליפורניה כבר הספיק לעשות וודג'י לכל אחד מהגולשים שהעיזו להתגרות בגורל. אז להנאת כל מי שצופה בבטחה מן הבית לפניכם לקט ברוטאלי ואלים מחצי השנה שחלפה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים