ווידאו
ווידאוגלישה ← Eunioa: זהו החומר שממנו עשויים סרטי גלישה איכותיים

Eunioa: זהו החומר שממנו עשויים סרטי גלישה איכותיים

מאת יואב נקש דצמבר 10, 2016

צלם הווידיאו סבסטיאן זאנלה (Sebastien Zanella) מציג עוד יצירה אומנותית בתחום הסינמטוגרפיה של הגלישה. במהלך טיול למלדיבים הוא יצר סרט קצר שבו מככב הגולש הפורטוגלי פדרו בונמן (Pedro Boonman). האיכות הקולנועית והמעוף היצירתי הם שעושים סרטונים מאין אלו ליצירות שמפארות את ענף גלישת הגלים. פירוש השם Euoina הוא "רצון טוב" בפני קהל - תפיסה שבה שהדבר כביכול לכד את תשומת לב הקהל. מצפייה בסרטון ההקשר מתבהר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים