ווידאו

מגלים אירים וגולשים באירלנד ב-4 דקות מופלאות

מאת יואב נקש דצמבר 19, 2016

יש לכם ד"'ש מאייריש. המדינה היפהפיה בצפון אירופה הייתה בקלות יכולה להיות גן עדן לגולשים אלמלא הייתם צריכים להסתובב עם חליפות עבות במקום שורט וביקיני. ועל אף מגבלת הקור שמקפיאה את כרטיס הטיסה שלכם לשם, אי אפשר שלא להפשיר עם המראות היפים של הגלים והנופים שנושקים לצינורות חלומיים.

באירלנד תנאי גלישה מעולים וחבר'ה עם עור של פיל שנקראים בסלנג המקומי "שאמס" (Shams) שזה שווה ערך ל-Dude האמריקאי. אז שלושה "דודס" אמריקאים, פרנק סולומון, דניאל וג'וש רדמן, בילו חודש שלם בחברת השאמס שהראו להם קצת תרבות מקומית - מאיפה שותים את הגינס ואיפה רוכבים על גלי ים צפוני ומושלם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים