ווידאו
ווידאואמנות ← סיפור גלישה זריז ידיים: 7 דקות של טריק קלפים עם קלי סלייטר

סיפור גלישה זריז ידיים: 7 דקות של טריק קלפים עם קלי סלייטר

מאת יואב נקש דצמבר 22, 2016

בעולם הגלישה יש עוד קוסמים מלבד קלי סלייטר. כריס קנדל (Chris Kendall) הוא גולש וקוסם על-אמת כבר 15 שנה שאוהב ללהטט בזריזות ידיו בקלפים ולהתל גם בגולשים. לפני זמן לא רב הוא פגש את קלי סלייטר וריתק אותו בטריק של סיפור בקלפים במשך 7 דקות המבוסס על רעיון של קוסם אחר בשם ביל מאלון. לאחר שניסח סיפור הקשור לאלוף הנצחי בגלישה וסבב ה-WSL, קנדל הרגיש מוכן יותר מתמיד לשתף אותו גם עם כל שאר העולם.

טריק הקלפים הוא שילוב של זריזות ידיים ומחשבה מהירה. דרך מיוחדת לספר סיפור שמרתק את הצופה ומעלה חיוך רחב על פניו. "זו הייתה עונה מעניינת בגלישה וחשבתי שזה יהיה נחמד לסכם אותה כך", מסביר קנדל. "נראה לי שהזמן שבין התחרות בפורטוגל לפייפ הוא תזמון מושלם לפרסום הטריק".

הסיפור שאותו מגולל קנדל בשפה האנגלית, מיועד לאלו שמכירים את הנפשות הפועלות ומעודכנים בסבב המקצועני בגלישה. במשך 5 וחצי דקות, כריס קנדל מספר בצורה היתולית שמסונכרנת עם שליפת קלפים מתוזמנת פרטים שונים בנוגע לווילקינסון, נצחונו של ג'ון ג'ון פלורנס, מיק פאנינג, גבריאל מדינה גילו של סלייטר והשנה האחרונה שלו בסבב לפני הפרישה. בסופו של סיפור קנדל נשאר ללא קלפים בידיו... תזמון וזריזות ידיים - קוסם בגלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים