ווידאו

אומץ להציל: שני אחים 'פטישים' מצילים כריש פטיש

מאת יואב נקש אוגוסט 02, 2015

יש "פטישים" ויש פטישים: חלקם שוחים במים וחלקם הולכים על שניים. בתיעוד שמגיע מדסטין (Destin) פלורידה, נראים שני אחים אמיצים שמסכנים את חייהם וגפי גופם בנגיסה קטלנית, במטרה להציל את חייו של כריש פטיש פצוע. רק כאשר השניים גררו אותו אל החוף הם הבחינו שפיו היה מלא בקרסים וחוט דייג שהיה כרוך סביב ראשו. ללא היסוס, האחים הסירו את הקרסים והחוט והחזירו את הכריש אל הים. לאחר ששחה בבטחה וללא מכאובים, הכריש עשה סיבוב נוסף וחזר אל החוף אולי כהוקרת תודה לשני הפטישים שהצילו את חייו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים