ווידאו

מעלה בחכה: דייג אוהב דגים אבל שונא רחפנים

מאת יואב נקש אוגוסט 13, 2015

אנשים לצד רחפנים נחלקים לשניים: אלו שמטיסים אותם ואלו שרוצים להוריד אותם מהשמים. אז נכון שצילום עם רחפן זו נקודת זווית צילום מרתקת אבל הזמזום שלהם יכול להיות טורדני ומעצבן... ומה לעשות? יש כאלו שממש לא אוהבים את זה.

הדייג הבא מסאן דייגו חיפש קצת שקט ושלווה אבל הרובוט עם המצלמה שריחף מעל ראשו קצת חירפן אותו והוציא אותו מהריכוז והקארמה הטובה. הדייג החליט לעשות מעשה ולנסות לחבל / לתפוס את השלל שלו בשמים במקום במים. ניכר על הדייג שיש לו עין טובה והטלה מעולה כי הפגיעה שלו הייתה מדוייקת!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים