ווידאו

שקנאי לומד איך לדוג דגים ועל הדרך דג גם אהבה:)

מאת יואב נקש נובמבר 08, 2015

טבע זה יופי ולא פחות מכך אהבה! אי אפשר שלא להרגיש בתחושה החמימה שמציפה את הנשמה בסרטון הכל כך מרגש הבא שבו שקנאי לומד את רזי צייד הדגים מהאדם. Bigird הוא שקנאי מאוד חברותי לאדם והסיבה לכך היא שבגיל מאוד צעיר הוא נפרד מלהקתו בעקבות סערה וגדל תחת קורת גגם של אנשים טובים בספארי של טנזאניה.

אך בשעה ששקנאים לומדים מבני משפחתם ולהקת הפליקנים הבוגרת כיצד לתור אכל מזונם ולדוג אותו מן הים, ביגבירד לא קיבל את ההכשרה הזו והציב בעיה למנהל הספארי ג'פרי קונדון (Jeffrey Condon) שלקח על עצמו את המשימה ללמדו. בקליפ הבא אנו מקבלים הצצה נדירה ליחסי אהבה ששזורים בין השקנאי למאמצו, לנקודת המבט המיוחדת במעופו ולרגעים המרגשים שבו הוא מצליח לדוג בעצמו - קליפ נפלא שממיס את הלב!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים