ווידאו
ווידאוגלישה ← ניסוי גולשים: בריכת הגלים הסינית בהרצה ראשונה

ניסוי גולשים: בריכת הגלים הסינית בהרצה ראשונה

מאת יואב נקש יוני 22, 2019

בריכת הגלים הראשונה של סין נראית כמו העתק מדויק של הסרף הראנץ' של סלייטר, כשזה האחרון לבטח כוסס את ציפורניו כשהוא צופה בקופי-פייסט שעשו לבייבי שלו. בריכת הגלים בקינפאנג שבמחוז היינאן נמצאת 600 קילומטרים מהים, ובניסוי הגולשים שנערך שם לאחרונה אנו נחשפים לפוטנציאל שגלום בהפקת הגל המלאכותי הסיני.

הגלים אמנם נמוכים והגולשים סמי-מקצוענים אבל הניסוי הזה מוכיח שהקונספט של הסינים עובד. אם אלו ימשיכו בקצב הזה הם יכולים לתפוס נתח שוק מבוקש שלבטח יתבטא באסטרטגיית מחירים תחרותית שתגרום לשחקנים המרכזיים ווייב גארדן, AWM, ו-KSWC, להזיע במי הבריכה שלהם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים