ווידאו

כך נראה בייס ג'אמפ מגובה של 100 מטרים עם סקי

מאת מיכל רם אוגוסט 07, 2015

הבסיס של ספורט ה-Base Jump הוא די יציב. עומדים במקום גבוה (בעדיפות לגשר, מגדל, בניין, מצוק), אוחזים במצנח ביד אחת ולאחר הקפיצה פותחים את החופה עד לנחיתה. בניגוד לצניחה רגילה ממטוס, בבייס ג'אמפ מדובר על גבהים נמוכים ומשך זמן השהייה באוויר קצר מאוד ומחייב פתיחה של המצנח באופן מיידי. אז אחרי שחצי עולם קפץ מכל מקום אפשרי מגיע גולש הסקי הצרפתי, מתיאס גירו (Matthias Giraud), ומוכיח שאפשר לעשות בייס ג'אמפ גם ממדרון מושלג בגובה 100 מטרים עם מגלשי הסקי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מיכל רם

ירושלמית שמתגוררת ברומא, סטודנטית לרפואה. גולשת בתחילת דרכה ומאוהבת בים עד אין קץ. משוגעת לטבע ואוהבת מאוד לטייל בעולם. מאמינה גדולה שבחיים צריך לעשות מה שעושה אותנו מאושרים.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים