ווידאו
ווידאוגלישה ← מסאפ לסנובורד: גולש צרפתי נותן דרופ אחר בהוסגור

מסאפ לסנובורד: גולש צרפתי נותן דרופ אחר בהוסגור

מאת יואב נקש דצמבר 26, 2016

לפרד קומפנון (Fred Compagnon) יש גישה קצת שונה לגלישה. הוא לא מסתפק בגלשן גלים אלא חייב לגוון עם "כלי ציפה" אחרים. מגלשני אלאיה שאותם הוא משייף לבד ועד לסנובורדים, אם זה צף הוא יגלוש עליו. פרד לא צריך לעבוד קשה בחתירה לתפיסת הגל כי הוא מצא שיטה טובה לרדת את הדרופ - קודם חותר על סאפ ומיד אחר כך קופץ עם הסנובורד על הגל.

מגרש המשחקים של קומפנון הוא החוף הביתי שלו, הוסגור. שם הוא יוצא לנסיעת מבחן על היצירות שאותן הוא הוגה ומשייף לבד. הנה הוא כאן בעוד אינסטוש קצר משייף חתיכת עץ לאלאיה וגולש איתו ללא כל בעיה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים