ווידאו
ווידאותרבות ← עם רכב משוויץ ועד למונגוליה: טיול ששווה 4000 מילים

עם רכב משוויץ ועד למונגוליה: טיול ששווה 4000 מילים

מאת יואב נקש מרץ 12, 2016

אין דבר יותר מיוחד מלטייל במרחבי העולם. והאמת היא שאם היו לנו קשרי ידידות טובים עם שכנינו גם אנחנו היינו יכולים להניע את הרכב ולנסוע דרומה, צפונה מזרחה... עד למונגוליה. צלם הווידיאו מילו זנצ'יה (Milo Zanecchia) וחבריו לוקחים אותנו עם שני רכבי לנד קרוזר למחוזות רחוקים בשתים וחצי דקות שבפועל היו מסע של 90 ימים ו-4000 מילים יבשתיים. משוויץ, דרך מדינות אירופה, רוסיה ועד למונגוליה אנו נחשפים לתיעוד שעושה עוד יותר חשק ל"שלום".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים