ווידאו
ווידאוגלישה ← מצחיק עד כאב: לקט של חה חה חה ואוי אוי אוי בגלישה

מצחיק עד כאב: לקט של חה חה חה ואוי אוי אוי בגלישה

מאת יואב נקש מאי 12, 2016

הקו שמפריד בין עונג לכאב דק כחוט השני תחת מיקרוסקופ. ההבדל התהומי שבין ההנאה שבגלישה לרגע שבו אתה חוטף זאפטה זהה בדיוק לאותם הרגעים שבהם אנו צופים בלקט הבא וצוחקים ורגע אחר כך מחמיצים פנים בכאב. כן, הקו הבלתי נראה הוא זה שעושה את הקליפ הזה למבדר (וזה לא בגלל שאנו סדיסטים או משהו כזה).

קוקים ומקצוענים לכולם יש את הרגעים שהם חוצים את הקווים והופכים לוויראלים ברשת. בקליפ שלעיל לקט התפוצצויות, תאונות מריחות, פציעות, מכות, פקונגות, ונוקאאוטים מהגלים ואקשן כואב מהספורט שאותו כולנו אוהבים. אז שימו מגנים ולחצו Play.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים