ווידאו

שרשרת המזון: כלב ים מנסה לדוג את הדג של הדייג :)

מאת יואב נקש ינואר 11, 2018

הסרטון הבא רץ על המסכים הקטנים ולדעתנו מדובר בקטע גדול מהחיים. חבורה חביבה של דייגים בדרום אוסטרליה, מאיצים בחברתם לגלגל את סליל החוט שבו נתפס דג. הבחורה נלהבת לקראת דג הבכורה שלה אבל מהר מאוד מגלה ששרשרת המזון ארוכה משחשבה.

כלב הים שככל הנראה הבחין בדג בתוך המים ורדף אחריו בשחיה, הבין שאת השלל תפס לו מישהו אחר והאכזבה בהחלט ניכרה על פניו. במשך כמה רגעים כלב הים נעמד חסר אונים על החוף וגם לאחר שהדייגים הציעו לו את הדג הוא שב על עכבותיו עצבני ומבואס... לא נורא יש עוד מלא דגים בים ;)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים