ווידאו
ווידאוטבע וחי ← ענק ללא מוצא: לווייתן מצא עצמו כלוא בתוך מרינה בקליפורניה

ענק ללא מוצא: לווייתן מצא עצמו כלוא בתוך מרינה בקליפורניה

מאת יואב נקש אוגוסט 06, 2017

זה עדיין אותו הים אבל במקום זר ולא מוכר. לוויתן גדול סנפיר באורך של כ-10 מטרים מצא עצמו כלוא בתוך מרינה בוונטורה, קליפורניה. הענק המסכן לא מצא את היציאה והתחיל להסתובב הלוך ושוב בתוך מבוך של מזחים, סירות ואנשים סקרנים / מפוחדים / אובדי עצות. הפוטג' הבא שצולם על ידי רחפן של משמר החופים מדהים כשלעצמו אך מדאיג באותה המידה. הלוויתן חולץ לאחר שעות רבות והובל ליציאה בעזרת מיקרופון תת ימי שדימה קולות של משפחת היונקים המלכותית.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים