ווידאו
ווידאוגלישה ← גלאמור גירל: סטפני גילמור מוסיפה שיק גלישה למגזין ווג

גלאמור גירל: סטפני גילמור מוסיפה שיק גלישה למגזין ווג

מאת יואב נקש ינואר 30, 2016

הוא והיא, אלופי הגלישה האוסטרלים הם אייקונים נערצים בארצם. הוא, מיק פאנינג, כמעט והפך לנשנוש טעים של כריש וזמן לא רב אח"כ כיכב על שער מגזין GQ האוסטרלי. היא, סטפני גילמור, אלופת העולם והמאמי הלאומית של אוסטרליה מככבת לא פחות ממנו על גבי שערי מגזינים, ולאחרונה גם בכתבת ווידיאו מצולמת עבור מגזין Vogue האמריקאי שבו היא מפרקת לגורמים את הבסיס לגלישה עבור מתחילים / ות. עכשיו יש לכם באמת סיבה מוצדקת לקנות ווג (גם) בשביל הכתבות.

בכתבת הווידאו שלעיל מסבירה גילמור את השיקול שהיא מפעילה בבחירת הגלים "לפעמים הגל הראשון כי המרקם שלו חלק ולעיתים את האחרון כי אז לא מסתכנים בשבירות על הראש". סטפני מעבירה שיעור מהיר על צורת העמידה ומדגימה בכשרון רב איך היא גולשת נפלא. המטרה שמאחורי הכתבה המצולמת היא להעביר מסר לנשים שרודפות אחרי הדימוי העצמי / חזותי שלהן שזה לא צריך לבוא על חשבון הגשמת שאיפות ומטרות אחרות בחייהן כגון גלישה על הגלים. סטפני גילמור קורנת ואנחנו לומדים עוד שיעור בחיים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים