זה לא גלשן הפוך, זה אורקה תופס פינה!

מאת יואב נקש מרץ 15, 2016

A video posted by Surfy Surfy (@surfysurfy) on

לוויתן האורקה או בשמו הקטלני "קילר" הוא יצור מלכותי בממלכה המפוארת של הים. מספר פריטים של "הלוויתן השחור לבן" חיים בתנאי שבי בפארקים ימיים או שהם נפלטים אל החוף ללא רוח חיים בגלל הזיהום של האנושות, ועל כן זה תמיד עושה לנו טוב לראותו שוחה וגם גולש במרחבי הים הכחול. זה הרי טבעי שכמו רבים מהיצורים שחיים באוקיאנוסים גם הוא אוהב להשתעשע ולעשות בודי סרפינג אבל כשהאורקה תופס פינה זה נראה כמו לונגבורד שגולש הפוך, נכון? :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים