ווידאו
ווידאוקצרים ← נחשול הולנדי: כך נראה הגל מעשה ידי אדם הגבוה ביותר בעולם

נחשול הולנדי: כך נראה הגל מעשה ידי אדם הגבוה ביותר בעולם

מאת יואב נקש אוקטובר 10, 2015

כשהתבשרנו על הגל המלאכותי מעשה ידי אדם הגבוה ביותר בעולם שהופק במסגרת פעילות מחקר מדעית בדלפט שבהולנד, קצת התאכזבנו לגלות שהשקיעו מיליוני יורו (€26 מיליון) בפרויקט אבל לא יכלו להשקיע קצת בסירטון שממחיש את זה. כעת, אנו זוכים לקבל מושג ברור יותר לגל הענק בגובה יחסי של 5 מטרים שמפיקים במתקן של Delta Flume ההולנדי.

צוות מכון המחקר Deltaras, הקים את המתקן באורך 300 מטרים בכדי לבחון דרכים להתמודדותה של הולנד עם סכנת ההצפה שמאיימת על שטחה של המדינה השטוחה. לפניכם סרטון נוסף על מבנה המתקן בדלפט שממחיש את דרך הפקתו של הגל. לחצו כאן לקריאה נרחבת על המתקן, מטרת המחקר ופרטים טכניים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים