ווידאו
ווידאוגלישה ← פרומושן בלי קומישן: איך זה ייתכן שלרובין אש אין ספונסר?

פרומושן בלי קומישן: איך זה ייתכן שלרובין אש אין ספונסר?

מאת יואב נקש אוגוסט 02, 2015

זוהי קריאה לכל חברות הגלישה הגודלות בעולם, בילה, קוויק, ריפ וכל השאר: קחו ת'בנאדם שימו לו גלשן ביד וכובע על הראש - השקעה קטנה ורובין אש (Reubyn Ash) יכול להחזיר לכם רווניו ענק. כשבכל שלישי וחמישי וגם שבת הוא משחרר לאוויר העולם עוד איזה סרטון פצצה, רובין עושה פרומושן בלי שאף אחד יעשה עליו קומישן... פשוט בזבוז. הכישרון של הגולש הזה מתפרץ לכל עבר מישהו חייב להחתים ת'בחור על איזה חוזה.

וזה מה שיש לרובין אש להגיד: "הווידיאו הזה צולם באינדונזיה. השנה, ובגלל שאין לי ספונסר, טיילתי לבד בלי שיהיה מי שיצלם. על אף זאת מספר חברים הצליחו לתפוס כמה קטעים שלי פה ושם אני צירפתי את כולם לסרטון אחד. תודה שצילמתם אותי ואני מקווה שתאהבו את זה :)" ואם הדברים שלו לא שכנעו אתכם אז מה תגידו על האייר ריברס (בלי גראב) בשניה 0:55 - זה שווה ספונסר לא כן?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים