ווידאו
ווידאוגלישה ← איך להיות אלוף עולם בגלישת גלי ענק כמו מקואה רות'מן?

איך להיות אלוף עולם בגלישת גלי ענק כמו מקואה רות'מן?

מאת יואב נקש אפריל 26, 2015

רמז: בשביל להיות אלוף עולם בגלישת גלי ענק עליכם להיות דבר ראשון מקואה רות'מן (Makua Rothman). הדרך לפסגת הגל עוברת דרך משטר אימונים מפרך (אגרוף וסיבולת לב ריאה) עם אחד מטובי המאמנים (רוב גארסיה) ותזונה נכונה מבוקר עד ערב (בעיקר פירות וירקות). בזמנים שבין לבין הדרך מטפסת אל הגלים הגבוהים של החוף הצפוני ויורדת אל המצולות עם תרגול הפסקת נשימה.

מקואה רות'מן ממוקד. הילד שביקר בישראל בשנת 2007 יחד עם אביו, קלי סלייטר ודוריאן פסקוביץ' גדל להיות אלוף העולם בגלישת גלי ענק בשנת 2014. מקואה הוא אתלט בכל רמ"ח אבריו, ספורטאי אמיתי בכל נבכי נפשו ועיניו נשואות לאליפות העולם גם של שנת 2015. בדרך הזו הוא גם עשוי להגיע לשם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים