ווידאו
ווידאואמנות ← איך לבנות מתקן משוכלל לתליית גלשנים בפחות מ-50 שקלים?

איך לבנות מתקן משוכלל לתליית גלשנים בפחות מ-50 שקלים?

מאת יואב נקש ינואר 08, 2016

ליצור לבד זה אחלה של דבר ואם אפשר לעשות את זה בזול אז זה עוד יותר טוב... ככה תבנו בגרושים "מתקן קומות". לפני שאתם שוללים ומחפשים תירוצים (וכמותם לבטח יש רבים), סיירוס סאטון דווקא מציג בקליפ הבא רעיון לא רע בכלל. בסיס הרעיון מאוד פשוט וכל שצריך זה מעט עבודה והשקעה כספית קטנה. בסופה של יצירה יהיה לכם מתקן תליה משוכלל עם "קומות" לגלשנים היקרים שאותו בניתם בפחות מ-50 שקלים.

להקמת מתקן גלשנים על קומות תזדקקו לדברים הבאים:

  • ווים בהברגה לעץ או דיבלים עם ווים (שלא כמו בסרטון אתם לא צריכים מוסך עם קורות מעץ כי את התושבות אפשר גם לקדוח בגג ולעגן עם דיבלים)
  • שני חבלי טיפוס באורך של כ- 2 מטרים
  • אבזמים (שאקלים)

הוראות בניה:

  • הבריגו / קדחו את הווים לקורות העץ / לגג הבטון
  • ל"קומה העליונה" של מתקן הגלשנים קשרו את החבל לוו אחד ומתחו את החבל לצידו השני וקשרו אותו לשאקל (עשו את אותו הדבר לזנב הגלשן ולחרטום).
  • ל"קומות התחתונות" של הגלשנים חזרו על אותו התהליך בדיוק.

שימו לב: לפני קדיחה או עיגון הווים יש למדוד את רוחב הגלשנים ולוודא שיש מספיק מקום עבורם. מומלץ לקחת כמה סנטימטרים יותר ולוודא שהעיגונים בקו ישר האחד לשני. לאחר השלמת העבודה כל שעליכם לעשות זה רק לנתק את אחד השאקלים ולשלוף את הגלשן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים